با کفش مردانه پاندورا به مریخ بروید

برند سبک زندگی اسکاندیناویایی Swims با این تکرار آب دوست، کفش راحتی کلاسیک را روی سر خود می چرخاند کفشی عالی برای سفر بعدی شما به مناطق استوایی.

منسوجات قابل تنفس روی یک کفی نرم و یک زیره لاستیکی چسبنده، این جفت را به یک جفت راحت تبدیل می‌کند که می‌توانید برای یک هفته در جزیره کارائیب پرش کنید

اگر می‌خواهید آن‌ها را برای یک شام باحال کنار ساحل بچرخانید، جزئیاتی مانند تاپ کراوات بافته‌شده، ظاهری شیک به آن می‌دهد. شنا آنها را در رنگ های بی شماری نیز می سازد، از سرمه ای کلاسیک گرفته تا زرد عجیب تر. 

کفش راحتی پنی کلاسیک با کفی های محکم که می تواند چسبندگی و جذب ضربه بیشتری را ارائه دهد، به روز رسانی بزرگی دریافت می کند.

اما چیزی که در مورد اینها عالی است این است که زیره ها محتاط تر هستند بنابراین می توانید آنها را با لباس های مختلف بپوشید.

 آنها مخصوصاً برای روزهای طولانی سفر که در ترمینال های شلوغ فرودگاه برای برقراری ارتباط با پرواز شما سپری می شوند، ایده آل هستند. 

من اینها را نزدیک به یک سال زمانی که 10 ماه در دنور گیر کرده بودم پوشیدم و باید بگویم که ترکیبی از جیر بسیار نرم ضد آب و یک کفی مموری فوم باعث می‌شود تا لوفرها بسیار راحت باشند. 

لوفرهای رانندگی لغزنده‌هایی هستند که شکل و ساختار یک موکاسین را تقلید می‌کنند، با حالتی کمی آراسته‌تر.

 طبق نامش، زیره ها معمولاً با سنگریزه های لاستیکی برای سهولت در رانندگی عرضه می شوند. این سبک از کفش ممکن است در اصل برای کروز ساخته شده باشد، اما امروز برای تکان دادن آنها مجبور نیستید پشت فرمان بنشینید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.