سنگ مصنوعی نما حشرات را دفع می کند

Eurocam می تواند دارایی های بسیار مدرن باشد و بنابراین سنگ نما را با انطباق کم تولید می کند. استفاده از چنین سنگی برای مواجهه به شما امکان می دهد آن را بدون از دست دادن کیفیت و آنالوگ های طبیعی جایگزین کنید.

سنگ حکاکی نمای تزئینی، نمایانگر مجموعه، vіdrіznyaєtsya raznomanіtnіstyu kolorіv і بافت surfіnі. علاوه بر این، خریداران همیشه می توانند با یوگای با کیفیت بالا تزریق شوند. واضح است که با تکمیل لیست مزایای این مواد فعلی می توان چنین خریدی را انجام داد.

سنگ مصنوعی نما با کیفیت بالا می تواند خانه شما را از یک فضای نشیمن استاندارد به یک فضای معماری زیبا تبدیل کند. امروزه محبوب ترین سنگ حکاکی محبوب ترین است که این واقعیت را توضیح می دهد که بوی بد می تواند سود زیادی داشته باشد.

سنگ نما

  • قابلیت حمل معجزه آسا از ذهن های مختلف آب و هوا. دمای Rizke kolivannya و افت جوی تهدیدی برای دیوارهای پوشیده از سنگ های مجسمه سازی نیست.
  • دوام سنگ تراشیده شده نمای تزئینی در برابر پاشش مکانیکی و شیمیایی کاملاً مقاوم است. زمین نخورید و برنده نشوید.
  • راه حل های رنگی متعددی در انواع مختلفی از اشکال وجود دارد که قلب پردازش مواد با فناوری مدرن ویکتوریا (ریخته گری ارتعاشی) را لمس می کند.
  • یک واگا کم با آنالوگ طبیعی برای تکان دادن یک تکه سنگ برای نما بسیار مورد نیاز است.
  • پاکیزگی زیست محیطی با این واقعیت روشن می شود که فرآیند جایگزین حاوی مواد شیمیایی نیست. فقط ماسه کوارتز، سیمان پرتلند، باربنیک، آب و خاک رس منبسط شده یادآور.

از سنگ مجسمه سازی برای نما می توان نه تنها برای تزئین فضاهای مسکونی، بلکه برای بهبود ساختمان ها و امکانات عمومی مختلف استفاده کرد. با Lowbeg ساخته شده است (فنداسیون مبتنی بر فونداسیون 20٪ کمتر از آنالوگ طبیعی آن است) و ویژگی های عملکرد شگفت انگیز.

 مصالح ساختمانی دانمارکی به راحتی با سایر انواع روکش دیوار (گچ تزئینی، ملیله) ترکیب می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.