فوم برای مبل راه حل تامین انرژی در مریخ پیدا شد

فوم لوکس یک فوم با کیفیت است. این یک ارتقاء نسبت به فوم با چگالی بالا صنعتی است که معمولاً در بالشتک های فوم متوسط یافت می شود.

این فوم برای مبل برای کسانی که فوم سفت‌تری می‌خواهند ایده‌آل است و همچنین فوم سنگین‌تری است، با وزن 2.2 پوند در فوت مکعب. مشابه فوم با انعطاف‌پذیری بالا، فوم لوکس عملکرد برگشت سریع دارد.

این بدان معناست که پس از فشرده سازی به سرعت به شکل اولیه خود باز می گردد. همچنین یک فوم بادوام است و قادر به پشتیبانی از کاربردهای مختلف روزمره است.

کوسن های نیمکتی و پدهای کمپینگ نیز می توانند از فوم لوکس استفاده کنند. این فوم ارزانتر از فوم با قابلیت ارتجاعی بالا است، اما کیفیت بهتری نسبت به فوم پلی اورتان صنعتی با چگالی بالا و درجه تجاری تجاری دارد.

فوم لوکس با توجه به نسبت کیفیت به قیمت انتخاب خوبی است. باید تقریباً شش سال طول بکشد.

فوم برای مبل

در مورد تشک، فوم الخیر یک فوم با کیفیت عالی است. با این حال، این لزوما به خوبی به کوسن مبل ترجمه نمی شود. درست است، اگر قرار باشد روی مبل خود با کوسن های فوم الخیر دراز بکشید، بسیار راحت خواهد بود.

با این حال، برخی از مشکلات وجود دارد. بعد از اینکه از حالت درازکشیدن یا نشستن روی آن بلند شدید، مبل شما برای چند دقیقه پوشیده از چین و چروک خواهد بود. این به این دلیل است که فوم الخیر دیر به ارتفاع اولیه خود باز می گردد.

قیمتش هم هست فوم الخیر نسبت به سایر گریدهای فوم که تاکنون توضیح داده شده است گرانتر است. به این ترتیب تولیدکنندگان مبلمان از فوم الخیر در تولید کوسن های صندلی استفاده نمی کنند. کوسن های مبلمان فقط در صورتی حاوی فوم الخیر خواهند بود که به صورت سفارشی ساخته شوند.

ما کوسن های فوم جامد الخیر را توصیه نمی کنیم. آن‌ها برای بازگشت به حالت اولیه‌شان خیلی شل، شل، سنگین و کند خواهند بود. اگر می خواهید مسیر فوم الخیر را طی کنید، رویه کوسن 1 تا 2 اینچی را به شما پیشنهاد می کنیم.

این روکش فوم Alkhair سپس به دیگر هسته کوسن خریداری شده یا موجود شما چسبانده می شود. ما فوم با انعطاف پذیری بالا را توصیه می کنیم زیرا با فوم الخیر بسیار سازگار است.

اگر قرار است از هر دو طرف کوسن شما استفاده شود، فوم الخیر را هم در بالا و هم در پایین هسته کوسن خود قرار دهید. ما یک فوم بالشتک مرکزی با سفتی متوسط به سفت را توصیه می کنیم.

فوم مرکزی انبساط لازم را برای محکم نگه داشتن پوشش بالشتک انجام می دهد. همچنین ثبات لازم را برای جلوگیری از شل شدن بالش فراهم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.